ExpolandTour

MODANIN KALBİ BALKANS’ BRIDAL SHOW İLE KOSOVA’DA ATACAK

Tarihi Not Edin 24-25 Şubat 2023

TG Expo Uluslararası Fuarcılık kuruluşu olan Expo Dutch tarafından, Grand Expo işbirliği ile teşvik kapsamında düzenlenen Balkans’ Bridal Show, 24-25 Şubat 2023’te Emerald Hotel, Beethoven Banquet Hall’de gerçekleşecek. Balkans’ Bridal Show, 2023’te abiye, gelinlik, damatlık sektörünün öncü isimlerini, Balkanların kalbinde bir araya getirerek en yeni fikirler ve stillerle trendlerin geleceğini belirleyecek. Türkiye’nin abiye, gelinlik ve damatlık sektöründe en büyük uluslararası üreticilerini, Balkanların dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçiler ile tek çatı altında buluşturacak.

NEDEN KOSOVA?

Güneydoğu Avrupa’da, Balkan yarımadasında yer alan Kosova; Karadağ, Sırbistan, Arnavutluk ve Makedonya arasında jeopolitik önemi olan konuma sahiptir. Coğrafi konumu, ana ulaşım koridorları üzerinde bulunmasıyla adeta doğal bir aktarma merkezi olan Kosova, bu sayede Avrupa, Körfez Ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Asya pazarlarının en elverişli buluşma noktası haline gelmektedir. Kosova’da düşük vergi oranları yatırımcılar için büyük avantajlar sağlamaktadır. Yatırım malları ithalatı ve ihracata bağlı işlemlerde tam vergi muafiyeti söz konusudur. Kosova yatırımcılar için AB fonlarına erişim fırsatı sağlıyor. Kosava, AB ülkeleri ile ticaretinde tam gümrük kurallarının geçerliliği ve aynı zamanda CEFTA (Merkezi Avrupa Serbest Ticaret Anlaşması) üyesi olması, yatırım için çok cazip bir ülke konumunda bulunmasının bir göstergesidir. Diğer bir taraftan Kosova’ya karayolu ve havayoluyla girişlerde vize uygulanmamaktadır. Türkiye-Kosova Serbest Ticaret Anlaşması’nın getirdiği fırsatlar ihracat rakamlarını artırmaktadır.

KATILIMCI PROFİLİ

Türkiye, Kosova, Sırbistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Makedonya, Romanya, Yunanistan, Hırvatistan, Macaristan’dan…

ZİYARETÇİ PROFİLİ

Batı Balkanlar’ın dört bir yanından binlerce profesyonel ziyaretçi ve satın almacı

KATILMANIZ İÇİN 6 NEDEN

B2B İŞ GÖRÜŞMELERİ İLE YENİ İŞ BAĞLANTILARI KURUN

Balkans’ Bridal Show’a özel B2B alanında gerçekleştirilen programla Balkanlar, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu, Avrupa’nın da aralarında olduğu 25’den fazla ülkeden 1000 alıcı fuar kapsamında ağırlanacak.

ZİYARETÇİ ÜLKELER

KATILIMCI ÖN KAYIT FORMU

FUAR ALANI

EMERALD HOTEL PRISTINA KOSOVA
(Beethoven Banquet Hall)

BEETHOVEN HALL (1200 m2)

STRAUSS HALL (800 m2)

İLETİŞİM

Döndü KARABIYIK

Fuar Direktörü

0507 818 79 76

dondu.karabiyik@expolandtour.com

Özge ÇARIKLI

Satış Müdürü

ozge.carikli@expolandtour.com

Yusuf İslam GÖKER

Satış Uzmanı

yusuf.goker@expolandtour.com

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).