ExpolandTour

B2B EŞLEŞTİRME VE İŞ GELİŞTİRME

Uluslararası pazarda yerini almak isteyen ihracatçı firmaların, hedefleri doğrultusunda ülke çalışmaları ve pazar analizleri yapılmaktadır. İlgili sektörlerde firmaların ihtiyaçlarına yönelik yapılan çalışmalar ışığında tespit edilen yabancı firmalarla eşleştirmeleri sağlanıp ikili iş görüşmeleri organize edilmektedir.

İkili iş görüşmeleri, yurt içi veya yurtdışı fuarlarla eş zamanlı organize edilebildiği gibi firmaların bağlı olduğu ihracatçı birlikleri, organize sanayi bölgeleri, sektör dernekleri, ticaret ve sanayi odaları ile işbirliği yapılarak programlanan ticaret heyeti ve alım heyeti organizasyonları kapsamında da yapılabilmektedir.

TG EXPO fuarlarında ikili iş görüşmelerine katılabilmek için fuar sayfalarındaki B2B eşleştirme formları aracılığı ile taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

İŞ GELİŞTİRME

İş geliştirme departmanımız, yurt dışı pazar ve sektörleri düzenli olarak analiz ederek ihracatçı firmalarımız için azami fayda sağlayacak ülke, sektör ve fuarları titizlikle belirlemektedir.

Gelişen pazarlardaki fırsatları takip ederek firmaların bu pazarlardan paylarını alabilmeleri adına TG EXPO sektörel fuarlara milli katılım veya bireysel katılım sağlanması ile ilgili detaylı çalışma yürütmektedir. 

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).